باشما در سختیها خواهیم ماند

به اطلاع می رساند این مجموعه درخواست مشاوره (((رایگان ))) و همچنین خدمات خارج تهران ندارد

قوانین دکتر چیلر

قوانین و شرایط استفاده

قوانین
قوانین

قوانین-کاربر گرامی، با توجه به اینکه تمامی خدمات ارائه شده در مجموعه دکترچیلر تابع قوانین امده در این بخش است، مطالعه آن پیش از استفاده از خدمات الزامی است. ثبت نام یا استفاده از مجموعه دکترچیلر به معنای پذیرش این شرایط و قبول کلیه قوانین از طرف شما می‌باشد. شرکت ممکن است شرایط استفاده از خدمات را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات از طریق پیامک یا ای‌میل به تمامی کاربران اطلاع داده خواهد شد؛ استفادۀ مستمر کاربران از مجموعه دکترچیلر به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.۱ تعاریف و اصطلاحات

۱ الفاظ

قوانین-الفاظ زیر دارای معانی مشروح هستند.

۱-۱ مجموعه دکترچیلر: وبسایت مجازی است. در واقع پل ارتباطی بین ارائه دهنده سرویس ،خدمات از یک سو و بین مشتری یا خدمات گیرنده از سوی دیگر است.

۱-۲ کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی که در مجموعه دکترچیلرثبت نام نماید این فرد می‌تواند اعم از مشتری و متخصص باشد.

۱-۳ مشتری: کاربری که متقاضی خدمات مجموعه دکترچیلر است؛

۱-۴ متخصص: عبارت است از کارشناسانی که به‌طور‌ رسمی همکاری خود را بامجموعه دکترچیلرآغاز کرده باشد.

۱-۵ سرویس هرگونه خدمتی که توسط متخصصان به مشتری ارائه گردد.

۱-۶ خدمات مجموعه دکترچیلر: خدماتی که مجموعه دکترچیلر در راستای ارتباط مشتری و متخصص ارائه می‌­دهد.

۱-۷ حساب کاربری: شامل صفحه شخصی، نام کاربری و سابقه فعالیت کاربر، که پس از ثبت نام در وبسایت رسمی مجموعه دکترچیلر صورت می گیرد.

۲ خدمات، سرویس‌ها و شرایط

۲.۱ مجموعه دکترچیلر مستقیماً هیچ‌گونه سرویسی ارائه نمی‌نماید، بلکه تنها ایجاد کننده پل ارتباطی بین مشتری و متخصصان جهت تسهیل در ارائه و دریافت سرویس می باشد به این صورت که متخصص میان پذیرش درخواست خدمات یا رد آن دارای اختیار است و مشتری نیز پس از تماس متخصص و هماهنگی تا قبل از رسیدن متخصص به محل مشتری می‌‌تواند از درخواست خود انصراف دهد. بدین ‌وصف، هر سفارشی که در قالب مجموعه دکترچیلر انجام می‌گیرد ‌یک قرارداد مستقل مابین متخصص و مشتری بوده و مجموعه دکترچیلر تنها زمینه‌ساز انعقاد این قرارداد میان مشتری و متخصص است.

۲.۲ مجموعه دکترچیلربا پیگیری‌های پی در پی و نظارت کامل بر نظرات مشتریان برای خدمات ارائه شده، سعی در فراهم ساختن بستری شفاف و سرعت بخشیدن و تسهیل سفارش گذاری دارد. لیکن باید در نظر داشت، با توجه به نسبی بودن مفهوم کیفیت و مجزا بودن قرارداد مشتری با متخصص از توافقاتمجموعه دکترچیلربا کاربران، مجموعه دکترچیلرهیچ‌گونه مسئولیتی- اعم از مدنی و کیفری- در قبال نوع و میزان کیفیت سرویس ارائه شده و مشکلات احتمالی آتی آن، در مقابل کاربران و اشخاص ثالث نخواهد داشت.

۲.۳ خدمات مجموعه دکترچیلرشامل ارائه سهولت سفارش گذاری، پیشنهاد متخصصان ، ایجاد شفافیت قیمت خواهد‌ بود.

قوانین

۲.۴ مجموعه دکترچیلرهمواره در تلاش برای بهبود بخشی به خدمات خود و جلب رضایت کاربران است. در همین راستا ممکن است ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه یا حذف کند و همچنین ممکن است یکی از سرویس‌ها را به‌طور کامل متوقف کرده یا به حالت تعلیق در آورد. لذا ادامه استفاده‌‌ کاربر از خدمات مجموعه دکترچیلر به معنای پذیرش این تغییرات خواهد بود.

۲.۵ همچنین کپی‌برداری از اطلاعات متخصصین و یا مشتریان، محتوی، طراحی و تصاویر به کار رفته در سایت مجموعه دکترچیلر، چه به شکل دستی و یا خودکار، ممنوع می‌باشد. انتشار مطالب با لینک دادن به منبع بلا مانع است.

۲.۶ با توجه به ماهیت خدمات مجموعه دکترچیلر، کاربر می‌پذیرد که اطلاعات لازم از جمله آدرس و شماره تماس معتبر و سایر اطلاعاتی که برای تکمیل ارائه خدمات ضروری باشد را، با علم به این موضوع که برخی از این اطلاعات در اختیار متخصص و یا مشتری مخاطب سفارش قرار خواهد گرفت، با رضایت کامل در اختیار مجموعه دکترچیلرقرار دهد.

۲.۷  کاربر می‌پذیرد که پس از اتمام خدمت از اطلاعاتی که در نتیجه‌ی استفاده از خدمات مجموعه دکترچیلرکسب نموده است استفاده نکند و از ذخیره‌ی این اطلاعات به هر شکل اجتناب نماید. هر گونه استفاده مستقیم یا غیر مستقیم از اطلاعات مذکور که از محدوده اهداف و خدمات مجموعه دکترچیلرخارج باشد، تخطی محسوب شده مسئولیت آن تماماً به عهده فرد خاطی بود است و حق پیگیری از طریق پلیس فتا و سایر مراجع قضایی ذی‌صلاح را برای مجموعه دکترچیلرایجاد می‌کند.

قوانین

۲.۸ کاربر باید دارای اهلیت باشد. بنابراین داشتن حداقل ۱۸ سال تمام شمسی کاربر، به عنوان اماره قانونی، برای استفاده از مجموعه دکترچیلرشرط است.

۲.۹ در کلیه مراحل استفاده از مجموعه دکترچیلر، کاربران موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.

۲.۱۰ کاربر می‌پذیرد تمامی تغییرات، اصلاحاتی را که در خصوص استفاده از خدمات مجموعه دکترچیلرو شرایط آن ارسال‌‌ می‌گردد را مطالعه نماید. لذا هرگونه استفاده از مجموعه دکترچیلربه منزله‌ی اطلاع کامل و موافقت با موارد مذکور خواهد بود.

۲.۱۱  کاربر می‌‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی شرکت است و شرکت می‌‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون دلیل، یک حساب کاربری را مسدود کند و مانع استفاده‌ی کاربر از خدمات مجموعه دکترچیلرگردد.

۲.۱۲  استفاده از مجموعه دکترچیلر منوط به داشتن حساب کاربری است. هر شخص (اعم از حقیقی و حقوقی) تنها مجاز به افتتاح یک حساب کاربری است. در خصوص اشخاص حقوقی، فرد افتتاح ‌کننده حساب کاربری، باید نماینده قانونی شرکت باشد. وارد کردن اطلاعات دقیق شرکت الزامیست.

قوانین

۲.۱۳  کاربر می‌پذیرد اطلاعات درخواست شده توسط مجموعه دکترچیلررا به طور صحیح و دقیق ارائه نماید و در صورت نیاز به تغییر اطلاعات فورا نسبت به به‌روز‌رسانی آن‌ها اقدام نماید. مسئولیت عدم تطابق اطلاعات با واقعیت و عواقب ناشی از آن بر عهده خود کاربر است.

۲.۱۴  هر کاربر با ثبت‌نام در مجموعه دکترچیلر و ایجاد حساب کاربری به نام خود، صحت انتساب تمام داده پیام‌‌های صادره از حساب کاربری خویش را پذیرفته و در نتیجه حق هرگونه اعتراض یا ادعای آتی (مبنی بر انکار، تردید یا جعل داده‌ پیام‌های ارسالی) را از خویش سلب و اسقاط می‌‌نماید.

۲.۱۵  مسئولیت تمامی فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری انجام می‌‌شود، به‌عهده صاحب حساب کاربری است، لذا کاربر مجاز نیست حساب کاربری خود را برای استفاده در اختیار شخص دیگری قرار دهد یا آن را به هر نحو به دیگری منتقل نماید

تبصره ۱: در صورت دسترسی اشخاص ثالث به حساب کاربری، کاربر میبایست برای انجام پیگیری‌های بیشتر شرکت را مطلع سازد.

تبصره ۲: شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث که ممکن است موجب بوجود امدن اشکال در حساب کاربری کاربر گردد، نخواهد داشت.

قوانین

۲.۱۶ حساب کاربری باید بر اساس قوانین حاکم، قرارداد حاضر، در راستای اهداف قانونی و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری مجموعه دکترچیلربه کار گرفته شود.

در صورتی که کاربر مایل به بستن حساب کاربری خود در مجموعه دکترچیلرباشد، می‌تواند با تماس با شرکت نسبت به این امر اقدام نماید. در این صورت حساب وی از طرف مجموعه دکترچیلر مسدود خواهد گردید. لیکن برخی اطلاعات مانند تراکنش‌های مالی سابق به دلایل قانونی قابل حذف نیست و در مجموعه دکترچیلر باقی خواهد ماند.

۲.۱۷ ثبت سؤال، نظر و یا پیشنهادات مشتریان در خصوص خدمات ارائه‌شده و مطالب سایت امکان‌پذیر است. و مجموعه دکترچیلر مجاز است نظری را حذف نماید. همچنین نمایش نظرات کاربران به هیچ وجه به معنی تأیید فنی مجموعه دکترچیلر درباره محتویات نظر نیست.

۳ ثبت سفارش

۳.۱ برای استفاده از خدمات مجموعه دکترچیلر، مشتری باید در سایت ثبت نام کرده و سفارش خود را نهایی نماید. در صورتی که نهایی شدن سفارش معلق بماند، سفارش به مجموعه دکترچیلر ابلاغ نشده و مجموعه دکترچیلر قادر به انجام خدمت نخواهد بود.

۳.۲  مشتری موظف است کلیه اطلاعات خاص، از جمله خرابی بخشی از دستگاه خود اعم از عتیقه بودن و یا هر توضیحی که ممکن است در تصمیم متخصص برای قبول یا رد خدمت موثر باشد را در بخش توضیحات ذکر نماید. توافق های غیر کتبی مشتری با متخصص به هیچ وجه قابل پیگیری توسط مجموعه دکترچیلر نخواهد بود.در صورتی که مشتری کوتاهی نماید ، هزینه‌ای کارشناسی و ایاب و ذهاب ، به عهده وی خواهد بود.

۳.۳  پس از توافقات نهایی مشتری یا خدمات گیرنده موظف است در زمان مقرر و نشانی‌ که در درخواست سرویس ثبت شده ‌است حضور یابد، در غیر این صورت شرکت مجاز خواهد بود هزینه ایاب و ذهاب متخصص به اضافه هزینه ضرر و زیان احتمالی به علت از دست دادن وقت برای انجام سرویس دیگر. وصول این مبلغ، نافی اختیار شرکت برای انسداد حساب کاربری مشتری موصوف نخواهد بود.

 4 حقوق و تعهدات شرکت

۴.۱ مجموعه دکترچیلر متعهد به اجرای قوانین جمهوری اسلامی در کلیه فعالیت‌­های خود خواهد بود.

۴.۲ مجموعه متعهد به تلاش برای ارائه‌ی سرویس پرسرعت و باکیفیت است و در این راستا با به‌روزرسانی مداوم تارنما و نرم‌افزارها، متناسب با نیاز کاربران، سطح خدمات ارائه‌شده را ارتقاء می‌بخشد.

۴.۳ مجموعه نهایت سعی خود را در خصوص ارتقای کیفیت و سرعت خدمات مجموعه دکترچیلر خواهد نمود. لیکن عواملی چند از جمله سرعت اینترنت و سیستم الکترونیکی هوشمند مورد استفاده کاربر بر کیفیت خدمات مجموعه دکترچیلر تأثیر مستقیم دارد. لذا برای استفاده ایده­ آل از خدمات مذکور، بهتر است از مرورگرهای به‌روز شده و اینترنت و سیستم الکترونیکی هوشمند با سرعت متعارف استفاده نمایید.

تبصره: مجموعه نمی‌‌تواند باز شدن وبسایت دکترچیلر را در تمامی سخت‌افزارها، دستگاه‌های تلفن همراه یا شبکه‌های ارتباطی تضمین نماید.مجموعه متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربران از خدمات مجموعه دکترچیلر در نرم‌افزار ثبت و ذخیره می‌‌شود.

۴.۴ در راستای ایجاد بستر شفاف برای کاربر، ممکن است شرکت به کاربران اجازه ‌‌دهد عکس، فایل صوتی یا تصویری، اطلاعات، دست‌نوشته یا نظرات خود را در نرم‌افزارهای مجموعه دکترچیلر منتشر کنند. محتوای تولیدشده – و نه کپی شده – توسط کاربران به شیوه‌ی مذکور در مالکیت کاربران قرار دارد. اما کاربران با بارگذاری این موارد روی نرم‌افزارهای مجموعه دکترچیلر اجازه‌ی استفاده، تغییر و انتشار آن را به هر نحو و در هر زمان به‌صورت رایگان، غیر قابل رجوع و قابل انتقال به شرکت واگذار می‌‌کند.

۴.۵ شرکت متعهد می‌‌شود که اطلاعات ذخیره‌‌شده در وبسایت مجموعه دکترچیلر را تنها در جهت بهبود کیفیت خدمات مجموعه دکترچیلر استفاده نماید.

۴.۶ مجموعه دکترچیلر کلیه اطلاعات فنی را که کاربران مشاهده می­‌کنند ردیابی می­‌کند تا به این ترتیب، قادر به تعیین محبوبیت خدمات و بالا بردن کیفیت خدمات مجموعه دکترچیلر باشد. این اطلاعات در عملکرد بهتر سرویس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۴.۷ مجموعه دکترچیلر متعهد میگردد در ارایه بهترین خدمات. اما حق قطع خدمات بدون اطلاع قبلی، برای مجموعه دکترچیلر محفوظ است.

۴.۸ هدف اصلی مجموعه دکترچیلر جلب رضایت مشتری است. لیکن در بعضی مواقع در راستای ارائه خدمات ممکن است به دلیل شرایط اضطراری، خارج از اختیار مجموعه دکترچیلر، باشد. در این حالت تمام تلاش مجموعه دکترچیلر به جایگزینی متخصص مربوطه خواهد بود. در غیر این صورت هزینه‌های پیش پرداختی عودت خواهد شد.

۴.۹ مجموعه دکترچیلر حق عدم سرویس‌دهی به کاربران را برای خود محفوظ می‌دارد.

۴.۱۰ مجموعه دکترچیلر مختار است هرگونه محتوایی که کاربران به تارنما و سایت ارسال می‌کنند را به هر نحو که صلاح می‌داند برای توسعه و تبلیغ خدمات خود استفاده نماید.

۵  امور مالی

۵.۱ ثبت نام و استفاده از وبسایت مجموعه دکترچیلر رایگان است و هزینه‌ای که محاسبه و از مشتری دریافت می‌‌‌گردد، تنها مشتمل بر بهای سرویس ارائه‌ شده توسط متخصص می‌­باشد.

۵.۲ محاسبه هزینه بر اساس فهرست­ بهای توافق شده مشتری و متخصص خواهد بود. بدین معنا که سفارش مشتری همراه با لیست قیمت­‌های ارائه شده در مجموعه دکترچیلر که بر اساس عرف بازار محاسبه شده است.. پس از مشاهده قیمت ها در وبسایت ، مشتری محاسبات بر اساس آن قیمتها را خواهد پذیرفت. در این حالت، مشتری و متخصص، حق هرگونه اعمال تغییر و اعتراض در این خصوص، ولو به استناد خیارات را از خود سلب و اسقاط می‌‌نماید.

۵.۳ پس از انجام هر سرویس متخصص ملزم به تنظیم فاکتور بر اساس فهرست بهای توافق شده در سفارش می‌باشد. لذا مشتری تنها موظف به پرداخت اجرت فاکتور است. و قطعات مصرفی جهت ارائه سرویس توسط متخصص، باید به طور جداگانه و مطابق با فاکتور پرداخت شود.

صفحه اصلی دکتر چیلر

قوانین رابهتر بدانید

بازدیدها: ۱۴۴

آنلاین درخواست بدهید

تماس با ما

قوانین دکترچیلر را می‌پذیرم.
ارسال درخواست تعمیرکار

آیا شرایط دکترچیلر را می پذیرید؟

رد
قبول
مناطق تحت پوشش

مراکز و دفترهای ما در مناطق مختلف شهر تهران

دفتر مرکزی تهران

تهران – سعادت آباد – شهرک غرب – میدان چهار سرو – کوچه کوهسار – پلاک۱۴

021-44445001

تعمیر سیتمهای تهویه غرب تهران

آزاد شهر، بلوار آیت الله کاشانی

پونک، صادقیه، جنت آباد، شهرک اکباتان، فردوس، شهران، شهر زیبا، ستارخان، ایوانک، شهرک غرب، آزادی، مرزداران، سردار جنگل، دهکده، ، آریا شهر، بزرگراه شیخ فضل الله نوری

09306904762

مرکزشرق

تعمیر پکیج ،کولرگازی داکت اسپیلت و چیلر در. شرق تهران

نارمک، هفت‌حوض، رسالت، مجیدیه، بهار، سبلان، دردشت، علم و صنعت، پیروزی، حکیمیه، پلیس، کرمان، امام حسین، تهران‌نو، هنگام، فرجام، دلاوران

میدان سبلان، عباس آباد، معلم،تهرانپارس، خیابان دماوند

TEL

021-88893413

شمالغرب

تعمیر   پکیج و کولر گازی و داکت اسپیلت، سیتمهای تهویه  و چیلر در شمالغرب تهران
TEL

, اوین سعادت آباد، یادگار امام، هرمزان، کاج

021-44445001

شمالشرق

تعمیر   پکیج و کولر گازی و داکت اسپیلت، سیتمهای تهویه  و چیلر در شمال شرق و شمال تهران

مناطق تحت پوشش

نیاوران ، جردن ، میرداماد ، پارک وی ، پاسداران ، شریعتی ، گاندی ، سیدخندان، ظفر، سعادت آباد، زعفرانیه، فرمانیه، الهیه، فرشته، دروس، تجریش قیطریه، بلوار شهید اندرزگو

09306904762

جنوب تهران

مرکز تعمیر   پکیج و کولر گازی و داکت اسپیلت، سیتمهای تهویه  و چیلر در جنوب تهران

میدان راه آهن، میدان شوش، شاپور

09102080280

 

مرکز خدمات و تعمیرات پکیج و کولر گازی و داکت اسپیلت، سیتمهای تهویه  و چیلر در جنوب شرق تهران

..خیابان پیروزی، خیابان بخشی فرد،،نیرو هوایی، پیروزی، صفا، افسریه، بهارستان، دروازه شمیران، شکوفه، کیان شهر، مشیریه، شهر ری، نازی آباد، میدان خراسان، خاوران

09017605004

باشمادرسختیها خواهیم ماند

مجموعه تعمیرات سیستمهای تهویه ایران درتمامی دستگاهها ((سیستمهای تهویه)) شامل چیلر، فن کویل، کولر گازی، پکیج و ... است. در این وب‌سایت شما می‌توانید سفارش تعمیر یا خدمات تاسیساتی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و یا با شماره‌های موجود در سایت به سرعت با کارشناسان ما تماس بگیرد و خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن در محل خود دریافت کنید

*چرا بیشتر مردم ما را انتخاب کرده اند؟*

ما به عنوان تخصصی ترین مرکز تعمیرات پکیج و سیستم های تهویه در تهران و طی سال ها تلاش و با کسب تجربه و دانش فراوان به جایگاهی رسیده ایم که هم اکنون مورد اطمینان عده کسیری از تهرانیان گرامی باشیم. ما با افتتاح ۶ شعبه فعال در سطح تهران و بکارگیری تیمی از زبده ترین و خبره ترین تعمیرکاران متخصص که میانگین سابقه فعالیت هر یک از آنها حدود ۱۰ سال میباشد توانسته ایم سطح اطمینان مشتریان خود را از همیشه بیشتر کرده و پاسخ گوی مناسب نیازشان در هر زمان باشیم..

02144445001