آنلاین درخواست بدهید

تماس با ما

قوانین دکترچیلر را می‌پذیرم.
ارسال درخواست خدمت

آیا شرایط دکترچیلر را می پذیرید؟

رد
قبول

تعمیرپکیج دردروس-تعمیرپکیج دیواری ایساتیس

تعمیرپکیج دردروس-مشکلات پکیج دیواری ایساتیس

تعمیرپکیج دردروس-یکی از بهترین سیستم های گرمایشی در محیط های خانه و ادارات پکیج دیواری می باشد. و یکی از برند های با کیفیت پکیج های دیواری ، پکیج دیواری ایساتیس است. این پکیج در مدل های زمینی و دیواری ساخت و تولید توسط کشور خودمان ایران می باشد و به بازار عرضه شده است. باید در نظر داشت که کارکرد درست و بدون مشکل هر پکیج دیواری در فصل سرد سال

بسیار مهم است، چون به آرامش و آسایش افراد مربوط می شود. اگر به وقت مناسب پکیج دیواری ایساتیس

سرویس و تعمیر شود البته توسط تعمیرکاران ماهری که تحت نظارت نمایندگی های مجاز در سراسر کشور و شهر تهران در خدمات رسانی به مشتریان آمادگی های لازم را دارند. باید بگوییم که در برخی از مناطق تهران نیز مانند منطقه ازگل که در شمال

شرقی تهران و منطقه ۱ شهرداری واقع شده است نمایندگی های مجاز پکیج دیواری ایساتیس در حال فعالیت و

خدمات رسانی می باشند. در این مقاله برای آشنایی و آگاهی شما از کد خطاهایی که در هنگام بروز مشکل

در پکیج دیواری ایساتیس نمایش داده می شود صحبت خواهیم کرد.

تعمیرپکیج دردروس
تعمیرپکیج دردروس

تعمیرپکیج دردروس-پکیج دیواری ایساتیس

کدخطاهای پکیج دیواری ایساتیس: در پکیج ایساتیس که به صورت هوشمند طراحی شده است، اگر دستگاه دچار اختلال شود کد اخطار مربوطه در صفحه نمایش دیجیتال نمایان خواهد شد و از این طریق می توان متوجه شد که اختلال و مشکل به وجود آمده از کدام قسمت دستگاه پکیج می باشد. در ادامه به معنی کد خطاها اشاره خواهیم کرد.

تعمیرپکیج دردروس
تعمیرپکیج دردروس

تعمیرپکیج دردروس-پکیج دیواری ایساتیس

۱. E0:

نمایش این کد خطا نمایانگر این است که در ورودی آب به دستگاه پکیج مشکل به وجود آمده است. برای پی بردن به این مشکل شیر آب متصل به پکیج ایساتیس باید بررسی شود که باز باشد و جریان آب وجود داشته باشد. و اگر مسدود باشد احتمال گرفتن رسوب می باشد و مورد دیگر ایراد از سنسور باشد.

۲. E1:

این کد خطا به منزله فشار بار در دستگاه پکیج ایساتیس می باشد. که این با وجود شیر کوچکی که در زیر دستگاه پکیج طراحی شده با باز کردن آن و وارد شدن آب به مخزن پکیج و تنظیم فشار بار شیر آب باید بسته شود. با این کار فشار بار پکیج تنظیم می شود و دستگاه شروع به کار می کند.

۳. E2:

مشاهده این کد خطا، شعله در دستگاه پکیج دیواری ایساتیس تشکیل نشده است. برای چک کردن دلیل این مورد گاز مصرفی ورود به دستگاه، باید مورد بررسی قرار گیرد که جریان داشته باشد و قطع نباشد. و اگر ورودی گاز مشکلی نداشت می توان از دکمه ریست دستگاه استفاده کرد درواقع راه اندازی مجدد پکیج.

۴. E3:

سنسور NTC دچار مشکل شده است.

تعمیرپکیج دردروس

۵. E4:

سنسور NTC مربوط به آب گرم مصرفی و بهداشتی می باشد که دچار عیب و ایراد شده است

۶. E5:

نمایش این کد خطا، نمایانگر این است که دستگاه در حالت تابستانه قرار گرفته و آب به خوبی گرم نمی شود.

۷. E6:

در این حالت پرشن فن دستگاه پکیج ایساتیس دچار مشکل شده است و احتمال مسدود شدن دودکش ها نیز می باشد که باید توسط تعمیرکار متخصص بررسی شود.

۸. E7:

در این حالت و نمایش این کد خطا، دما در پکیج ایساتیس بالا رفته و از حد مجاز خارج شده است. علت بروز این مشکل ایراد در ترموستات و یا پمپ دستگاه می باشد که باید توسط تعمیرکار ماهر بررسی و عیب یابی صورت پذیرد.

تعمیرپکیج دردروس-

تعمیرپکیج دردروس
تعمیرپکیج دردروس

۹. E8:

در این کد خطا ارتباط برد دستگاه با صفحه نمایش دیجیتال پکیج دیواری ایساتیس دچار مشکل شده و ارتباط برقرار نمی شود.

۱۰. E9:

در این حالت باید گفت که محل جامپر S4 دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر توسط متخصص دارد

۱۱. EE:

در این کد خطا دیپ سوئیچ باید توسط تعمیرکار ماهر تنظیم شود و مورد دیگر که علت نمایش این کد خطا است مشکل در جامپر پکیج دیواری ایساتیس می باشد.

درمورد موتور گوگل بدانید

تعمیر پکیج بوتان

تعمیرات فن کوئل درمورد سیستمهای تهویه بیشتر بخوانید

تعمیرپکیج-دیواری بوش

تعمیر پکیج بوتان

دَروس از محله‌های قدیمی شهر تهران است. این محله در منطقه ۳ شهرداری تهران واقع شده‌ است مرز جنوبی این منطقه بلوار شهرزاد و مرز شمالی آن کمی بالاتر از خیابان دولت (کلاهدوز) می‌باشد و از شرق خیابان پاسداران و از غرب به خیابان فکوریان که مرز بین قلهک و دروس است، منتهی می‌باشد.

خیابان بندی منظم و رعایت اصول شهرسازی در خیابان‌های دروس از ویژگی‌های این محله‌است، که آن را به یکى از گرانترین محله هاى شهر تهران تبدیل کرده است. مقبره مهدیقلی هدایت ملقب به مخبرالسلطنه سومین نخست وزیر رضا شاه پهلوی و نویسنده کتاب خاطرات و خطرات در محله دروس خیابان هدایت انتهای کوچه مسجد واقع است.[۱]

74 thoughts on “تعمیرپکیج دردروس-تعمیرپکیج دیواری ایساتیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنلاین درخواست بدهید

تماس با ما

قوانین دکترچیلر را می‌پذیرم.
ارسال درخواست خدمت

آیا شرایط دکترچیلر را می پذیرید؟

رد
قبول
درباره ما بیشتر بدانید

درباره ما

دکتر چیلر یک وب‌سایت خدماتی در زمینه تاسیسات شامل چیلر، فن کویل، کولر گازی، پکیج و ... است. در این وب‌سایت شما می‌توانید سفارش تعمیر یا خدمات تاسیساتی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و یا با شماره‌های موجود در سایت به سرعت با کارشناسان ما تماس بگیرد و خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن در محل خود دریافت کنید.

2021© | تمامی حقوق برای دکتر چیلر محفوظ است